Naši dodavatelé
Anketa

Jak jste se o nás dozvěděli ?

Celkem hlasů: 4387
ISO 9001

 

Katalogy ke stažení


Katalog domovního elektromateriálu od firmy ABB s.r.o.

Hlavní oblasti podnikání společnosti ABB jsou divize: Výrobky pro energetiku, Systémy pro energetiku, Automatizace výroby a pohony, Výrobky nízkého napětí, Procesní automatizace

ke stažení:

Domovní elektroinstalační materiál 2012Katalog výrobků Osmont s.r.o.

Vývojový a výrobní program firmy je tradičně zaměřen na svítidla s ručně foukaným třívrstvým sklem Triplex opál s matovaným povrchem. Druhou skupinou produktů jsou exteriérová stropní a nástěnná svítidla, u kterých byla v posledních letech nahrazena skleněná, křišťálová stínítka stínítky z polykarbonátu.

ke stažení:

Katalog výrobků Osmont s r.o

Katalog výrobků B

Katalog svítidel se zdroji LEDKatalog výrobků GIRA

Vypínačový program Gira Esprit nabízí varianty rámečků ze skla, hliníku, dřeva a ušlechtilého kovu. Moderní koncepty interiérové architektury sází na autentické materiály s vlastním charakterem. Gira Esprit nabízí náročné řešení.

ke stažení:

Zásuvky GIRA - Hlavní katalog 2013Katalog výrobků KOPOS KOLÍN a.s

Po celou dobu své existence se soustředí především na výrobu elektroinstalačních úložných materiálů. Značka KOPOS se stala synonymem pro výrobky určené k použití v elektroinstalacích!

ke stažení:

Elektroinstalační úložný materiál

Kabelové nosné systémyLoxone miniserver

Domácí automatizace je díky Loxone Miniserveru konečně jednoduchá. Chytré bydlení dostává prostřednictvím této "centrály" úplně nový rozměr. Od jednoduchého ovládání žaluzií až po inteligentní regulaci vytápění domácnosti.

Cena:12499.00
Dostupnost:dle telefonické domluvy

Loxone Extension

Flexibilní rozšíření pro Váš Miniserver. Rozšiřte výhodně svůj Miniserver o další vstupy a výstupy. K jednomu Miniserveru je možné zapojit 30 Extension.

Cena:9999.00
Dostupnost:dle telefonické domluvy

Loxone 1-Wire Extension

1-Wire Extension Vám umožní připojit 1-Wire senzory do Vašeho systému Loxone. 1-Wire senzory jsou velice levné, jednoduše se instalují a hodí se do instalací s mnoha senzory.

Cena:4249.00
Dostupnost:dle telefonické domluvy